Літня шина Yokohama Advan Sport V105 295/30 R19 100Y
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V105 295/30 R19 100Y 295/30 R19 100 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V105 295/30 R19 100Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI YOKOHAMA 295/30 R19 100Y ADVAN SPORT V105 XL R7361 | 1 205 zł |
Yokohama Advan Sport (V105S) (295/30 R19 100Y) R7361 | 1 229 zł |
Yokohama Advan Sport (V105S) ( 295/30 ZR19 (100Y) XL RPB ) R7361 | 1 306 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Advan Sport V105 295/30 R19 100Y
Ціни на Yokohama Advan Sport V105 295/30 R19 100Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V105 295/30 R19 100Y | від 1 205 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →