Жорсткий диск WD Gold Enterprise Class WD102KRYZ 10 ТБ
Відео 3Фото 4 |
WD Gold Enterprise Class WD102KRYZ 10 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Gold Enterprise Class WD102KRYZ 10 ТБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD Gold - 10TB - Dysk twardy - WD102KRYZ - SATA-600 - 3.5" | 1 414 zł |
WD 10TB Gold™ Enterprise Class SATA HDD - WD102KRYZ WD102KRYZ | 1 212 zł |
Dysk WD Gold WD102KRYZ 10TB sATA III 128MB | 1 227 zł |
Dysk WD Gold 10TB 3.5" SATA III HDD | Bezpłatny transport | 1 241 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Western Digital HDD Gold 10TB SATA WD102KRYZ - PACZKOM | 1 736 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації WD Gold Enterprise Class WD102KRYZ
Ціни на WD Gold Enterprise Class WD102KRYZ |
---|---|---|---|---|
WD Gold Enterprise Class WD1005FBYZ 1 ТБ | від 396 zł | 20 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD2005FBYZ 2 ТБ | від 533 zł | 24 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD4003FRYZ 4 ТБ | від 699 zł | 22 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD6003FRYZ 6 ТБ | від 913 zł | 18 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 ТБ | від 996 zł | 13 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD102KRYZ 10 ТБ | від 1 212 zł | 11 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD121KRYZ 12 ТБ | від 1 336 zł | 22 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD141KRYZ 14 ТБ WD141KRYZ | від 1 519 zł | 13 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD161KRYZ 16 ТБ | від 1 684 zł | 11 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD181KRYZ 18 ТБ | від 1 872 zł | 9 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD201KRYZ 20 ТБ | від 2 119 zł | 16 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD221KRYZ 22 ТБ | від 2 522 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →