Зимова шина Vredestein Wintrac Xtreme S 255/50 R19 107V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Wintrac Xtreme S 255/50 R19 107V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Wintrac Xtreme S 255/50 R19 107V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vredestein Wintrac Xtreme S ( 255/50 R19 107V XL, MO ) AP25550019VWXSAD2 | 1 169 zł |
Vredestein Wintrac Xtreme S (255/50 R19 107V) AP25550019VWXSAD2 | 1 185 zł |
Vredestein Wintrac Xtreme S ( 255/50 R19 107V XL, MO ) | 1 183 zł |
Opona 4x4 zimowa VREDESTEIN WinTrac Xtreme S 255/50 R19 107V Darmowa dosta | 803 zł |
Vredestein Wintrac Xtreme S 255/50R19 107V | 747 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →