Літня шина Vredestein Ultrac Sessanta 235/65 R17 108V
Відео 3Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac Sessanta 235/65 R17 108V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac Sessanta 235/65 R17 108V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vredestein Ultrac (235/65 R17 108V) AP23565017VULAA02 | 489 zł |
Opona Vredestein 235/65R17 ULTRAC 108V XL - opony terenowe 871469250501 | 479 zł |
Vredestein Ultrac ( 235/65 R17 108V XL ) AP23565017VULAA02 | 526 zł |
Vredestein Ultrac ( 235/65 R17 108V XL ) | 532 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →