Зимова шина Vredestein Wintrac 195/65 R15 95T
Відео 6Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Wintrac 195/65 R15 95T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Wintrac 195/65 R15 95T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vredestein Wintrac (195/65 R15 95T) AP19565015TWTRA02 | 384 zł |
Opona Vredestein 195/65R15 WINTRAC 95T XL - opony zimowe 8714692361388 | 302 zł |
Vredestein Wintrac ( 195/65 R15 95T XL ) AP19565015TWTRA02 | 391 zł |
Vredestein Wintrac ( 195/65 R15 95T XL ) | 396 zł |
Відеоогляди
Модификації Vredestein Wintrac 195/65 R15 95T
Ціни на Vredestein Wintrac 195/65 R15 95T |
---|---|---|---|---|
Vredestein Wintrac 195/65 R15 91H | від 299 zł | 8 пропозицій | ||
Vredestein Wintrac 195/65 R15 91H VW | від 308 zł | 4 пропозиції | ||
Vredestein Wintrac 195/65 R15 91T | від 262 zł | 7 пропозицій | ||
Vredestein Wintrac 195/65 R15 95T | від 302 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →