Літня шина Vredestein Ultrac Satin 235/40 R19 96Y
Відео 1Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac Satin 235/40 R19 96Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac Satin 235/40 R19 96Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vredestein Ultrac Satin XL FSL - 235/40R19 96Y - opona letnia AP23540019YU | 773 zł |
Vredestein Ultrac Satin ( 235/40 ZR19 96Y XL ) AP23540019YUSAA02 | 715 zł |
Vredestein Ultrac Satin (235/40 R19 96Y) AP23540019YUSAA02 | 712 zł |
Opona Vredestein 235/40 ZR19 ULTRAC SATIN 96Y XL - opony letnie 8714692332 | 678 zł |
Vredestein Ultrac Satin ( 235/40 ZR19 96Y XL ) | 724 zł |
Opona letnia VREDESTEIN ULTRAC SATIN 235/40ZR19 96Y XL | 658 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →