ДБЖ Volt Polska Sinus UPS 1000 + AKU 45Ah 1000 ВА 45 Агод звичайний (Tower) (3SR900WA45)
Фото 5 |
Volt Polska Sinus UPS 1000 + AKU 45Ah 1000 ВА 45 Агод звичайний (Tower) 500 ВА 26 Агод настінний 500 ВА 40 Агод настінний 800 ВА 55 Агод настінний 1000 ВА 45 Агод звичайний (Tower) |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Volt Polska Sinus UPS 1000 + AKU 45Ah
Ціни на Volt Polska Sinus UPS 1000 + AKU 45Ah |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus UPS 500 + AKU 26Ah 500 ВА 26 Агод настінний | від 739 zł | 5 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus UPS 500 + AKU 40Ah 500 ВА 40 Агод настінний | від 829 zł | 6 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus UPS 800 + AKU 55Ah 800 ВА 55 Агод настінний | від 899 zł | 8 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus UPS 1000 + AKU 45Ah 1000 ВА 45 Агод звичайний (Tower) | від 930 zł | 1 пропозиція |