Смартфон UleFone Armor X6 16 ГБ / 2 ГБ
Відео 11Фото 19 |
UleFone Armor X6 16 ГБ / 2 ГБ
Екран:5 ", 1280х720 (16:9), 294 ppi, 60 Гц
Пам'ять:16 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:MediaTek MT6580
Камера:8 МП
Акумулятор:4000 мАгод
Вага:224 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Armor X6 16 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ulefone Armor X6 3G ekran 50" HD 4000 mAh i 2-dniowa autonomia IP68 CertyfWyświetlacz HD+ o wysokiej wytrzymałości 5,0 cala Armor X6 nie tylko możesz cieszyć się dowolną zawartością, jeśli nie będzie... щеsz w spokoju posiadania ekranu odpornego na upadki i zarysowania.
Armor X6 został zaprojektowany, aby się oprzeć, dlatego posiada certyfikat wojskowy MIL-STD-810G, dla którego urządzenie musiało przetrwać próby upadku, nurkowania, wstrząsów i ekstremalnych warunków pogodowych.
Armor X6 doskonale nadaje się do codziennego korzystania ze wszystkich aplikacji do przesyłania wiadomości i mediów społecznościowy Amazon.plПоскаржитись | 496 zł |
ULEFONE Smartfon ULEFONE Armor X6 3G 2/16GB CzarnyUlefone Armor X6 to smartfon o wzmocnionej konstrukcji, która zapewnia odporność na upadki, wodoodporność i pyłoszczelność. D... щеodatkowo, certyfikat Ip69K zapewnia ochronę przeciwko strumieniom wody o wysokim ciśnieniu i temperaturze.Ko MediaMarkt.plПоскаржитись | 447 zł |
Smartfon ULEFONE Armor X6 2/16GB 5.0" PomarańczowyArmor X6 to wytrzymały smartfon, zbudowany w taki sposób, aby był odporny na trudne warunki i intensywne użytkowanie. Smartfo... щеn posiada baterię o pojemności 4000 mAh, która wytrzyma 430 godzin czuwania i 16 godzin rozmów. Ulefone Armor X6 jest wyposażony w 5-calowy ekran. Electro.plПоскаржитись | 300 zł |
Smartfon ULEFONE Armor X6 2/16GB 5.0" PomarańczowyArmor X6 to wytrzymały smartfon, zbudowany w taki sposób, aby był odporny na trudne warunki i intensywne użytkowanie. Smartfo... щеn posiada baterię o pojemności 4000 mAh, która wytrzyma 430 godzin czuwania i 16 godzin rozmów. Ulefone Armor X6 jest wyposażony w 5-calowy ekran.... Avans.plПоскаржитись | 300 zł |
Smartfon ULEFONE Armor X6 2/16GB 5.0" Pomarańczowy X6 ORANGEArmor X6 to wytrzymały smartfon, zbudowany w taki sposób, aby był odporny na trudne warunki i intensywne użytkowanie. Smartfo... щеn posiada baterię o pojemności 4000 mAh, która wytrzyma 430 godzin czuwania i 16 godzin rozmów. Ulefone Armor X6 jest wyposażony w 5-calowy ekran.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 300 zł |
Ulefone Armor X6 2gb/16gb 5´´ Czarny ULEARX6OOpis.ULEFONE ARMOR pył zgodnie z klasyfikacją IP68, która testuje zanurzenie do 1.5 metra przez maksymalnie 30 minut.Nowy ARM... щеOR X6 ma dużą baterię 4000 mAh, tak jak przyzwyczaił nas ULEFONE.Posiada ładowanie typu 5 W, 5 V/1 A z czasem czuwania 430 godzin i 13 godzin użytkowania.ARM tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 404 zł |
Ulefone Armor X6 2/16 5´´ Dual Sim Czarny 1335220Opis.ULEFONE ARMOR pyłoszczelny i wodoodporny według klasyfikacji IP68, która bada zanurzenie do 1,5 metra na maksymalnie 30... щеminut.Nowy ARMOR X6 ma dużą baterię 4000mAh, do czego przyzwyczaił nas ULEFONE.Posiada ładowanie typu 5W, 5V/1A z czasem czuwania 430 godzin i 13 godzin użytkowania.ARM tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 393 zł |
Серія UleFone Armor (захищені)Порівняти в таблиці →
від 1 418 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 647 г
від 2 298 zł
для військових, 5G, супутниковий зв'язок, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 50 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, екстрена кнопка, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5280 мАгод, 332 г
від 1 199 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5380 мАгод, 290 г
від 842 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 799 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 297 г
від 1 519 zł
для військових, рація, 5.56 ", 434 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10850 мАгод, 381 г
від 938 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 667 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6320 мАгод, 300 г
від 1 077 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 400 г
від 547 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4680 мАгод, 257 г
від 1 241 zł
для військових, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 296 г
від 1 777 zł
для військових, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 5 модулів, 48 МП, зйомка 4K, тепловізор, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5200 мАгод, 293 г
від 549 zł
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 234 г
від 500 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5580 мАгод, 282 г
від 220 zł
для військових, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 2100 мАгод, знімна батарея, 158 г
від 799 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5580 мАгод, 282 г
від 400 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 256 г
від 775 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 12 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 346 г
від 453 zł
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4860 мАгод, 257 г
від 300 zł
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5000 мАгод, 235 г
АксесуариВсі аксесуари для UleFone Armor X6 →
Відеоогляди
Introducing the Ulefone Armor X6 Pro - The First Rugged Phone Sporting Android 12 in Armor X Series
15 липня 202215 186 переглядів
ULEFONE ARMOR X6: NAPAKA MURA
7 серпня 2020497 переглядів
Ulefone Armor X6 3G Smartphone Testing - Gearbest.com
25 грудня 2019146 переглядів
Ulefone ARMOR X6 IP68 IP69K Waterproof 5.0 inch 4000mAh 2GB 16GB MT6580 Quad core
27 грудня 20192 075 переглядів
How To Hard Reset A Ulefone Armor X6 Pro Smartphone
6 січня 20237 352 перегляда
Ulefone Armor X6 Pro | Small 5.0 Inch Rugged Smartphone for $119
19 липня 20224 275 переглядів
Ulefone ARMOR X6 Smartphone Frist Overview|Buy at Banggood
6 січня 20205 603 перегляда
Ulefone Armor X6 Pro - Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2022
6 серпня 20222 732 перегляда
My thoughts on the Ulefone Armor X6
4 березня 2020832 перегляда
Ulefone Armor X6 - Quick Specs Review
23 грудня 2019807 переглядів
How To Restore A Ulefone Armor X6 Pro Smartphone To Factory Settings
6 січня 2023744 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г