MESH система TP-LINK Deco X95 (2-pack)
Фото 4 |
TP-LINK Deco X95 (2-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:7206 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 30 dBm, 6 антен(и), незнімні
4 стандартні WiFi антени + 2 антени для посилення сигналу між mesh пристроями.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Deco X95 (2-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Deco X95 (2-pack)
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-Link Deco X95 Wi-Fi 6 Mesh WLAN Set 2 sztuki AX7800 Tri-Band Router i r | 2 439 zł |
TP-LINK System WiFi Mesh AX7800 Deco X95 (2-pack) KMTPLRXWX000029 | 2 657 zł |
Router TP-LINK Deco X95 (2 szt.) | 2 439 zł |
TP-Link Deco X95 (2-Pack) NET-WLRD-TPL-321 | 2 499 zł |
TP-LINK System WiFi Mesh AX7800 Deco X95 (2-pack) 114348 | 2 657 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →