Корпус Sharkoon REV300 чорний
Відео 2Фото 10 |
Ігровий корпус Full Tower з нестандартною конструкцією шасі та повним комплектом встановлених вентиляторів. Кейс використовує розгорнутий на 90 піддон материнської плати, розрахований на прийом материнки формату E-ATX. Повітрообмін реалізований за допомогою семи встановлених вентиляторів. За лицьовою кришкою із металевої сітки встановлено три вертушки 140 мм. Ще три крильчатки 120 мм змонтовані на задній кришці.
Один допоміжний вентилятор 120 мм розміщено зверху. Система повітряного охолодження оснащена ШІМ-регулятором швидкості обертання вертушок. Комп'ютерний корпус Sharkoon REV300 можна опціонально оснастити комплектом для бічного встановлення відеокарти Angled Graphics Card Kit. У цьому кейсі головна боковина знаходиться праворуч. Бічна кришка представлена цільною панеллю із загартованого скла, яка навішена на поворотні петлі. Платформа дозволяє поставити на борт високопродуктивний радіатор СВО довжиною 420 мм. Разом з тим, на задній панелі є місце під 360-міліметровий рідинний теплообмінник. Монтажний отвір для установки головки CPU має висоту 177 мм. На блоці інтерфейсів доступний високошвидкісний роз'єм USB Type C 3.2 Gen2.
Купити Sharkoon REV300 чорний
Усі ціни 6 →Sharkoon REV300 RGB obudowa PC 4044951032129 | 725 zł |
Sharkoon REV300 - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 792 zł |
Sharkoon Rev300 Rgb Tower Case Czarny 4044951032129 | 826 zł |
Obudowa Sharkoon Rev300 Rgb Eatx Full Tower Rgb | 822 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Sharkoon REV300 ATX - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 714 zł |
Obudowa Sharkoon Rev300 Rgb Eatx Full Tower Rgb | 834 zł |
Модификації Sharkoon REV300
Ціни на Sharkoon REV300 |
---|---|---|---|---|
Sharkoon REV300 білий | від 784 zł | 2 пропозиції | ||
Sharkoon REV300 чорний | від 714 zł | 6 пропозицій |