Жорсткий диск Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 ТБ
Seagate STKP10000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 ТБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate Expansion Desktop - Zewn?trzny dysk - 10TB - Czarny | 963 zł |
Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 10TB 3,5 STKP10000400 czarny DHSGTZC10TS | 1 048 zł |
Seagate Expansion Desktop 10TB HD-EX-SEA-0104 | 909 zł |
Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 10TB 3,5 STKP10000400 czarny 67699 | 1 038 zł |
Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 10TB 3,5 STKP10000400 czarny 67699 | 1 048 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації Seagate Expansion STKP STKP10000400
Ціни на Seagate Expansion STKP STKP10000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion STKP STKP4000400 4 ТБ | від 441 zł | 17 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP6000400 6 ТБ | від 569 zł | 13 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP8000400 8 ТБ | від 711 zł | 7 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 ТБ | від 899 zł | 17 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP12000400 12 ТБ | від 1 069 zł | 10 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP14000400 14 ТБ | від 1 199 zł | 9 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP16000400 16 ТБ | від 1 359 zł | 11 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP18000400 18 ТБ | від 1 569 zł | 11 пропозицій |
Рекомендуємо