Dysk twardy Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 TB
Seagate STKP10000400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 TB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Expansion Desktop - Zewn?trzny dysk - 10TB - Czarny | 963 zł |
Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 10TB 3,5 STKP10000400 czarny DHSGTZC10TS | 1 048 zł |
Seagate Expansion Desktop 10TB HD-EX-SEA-0104 | 909 zł |
Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 10TB 3,5 STKP10000400 czarny 67699 | 1 038 zł |
Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 10TB 3,5 STKP10000400 czarny 67699 | 1 048 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Seagate Expansion STKP STKP10000400
Ceny na Seagate Expansion STKP STKP10000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion STKP STKP4000400 4 TB | od 441 zł | 17 oferty | ||
Seagate Expansion STKP STKP6000400 6 TB | od 569 zł | 13 oferty | ||
Seagate Expansion STKP STKP8000400 8 TB | od 711 zł | 7 oferty | ||
Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 TB | od 899 zł | 17 oferty | ||
Seagate Expansion STKP STKP12000400 12 TB | od 1 069 zł | 10 oferty | ||
Seagate Expansion STKP STKP14000400 14 TB | od 1 199 zł | 9 oferty | ||
Seagate Expansion STKP STKP16000400 16 TB | od 1 359 zł | 11 oferty | ||
Seagate Expansion STKP STKP18000400 18 TB | od 1 569 zł | 11 oferty |
Polecamy