Корм для кішок Royal Canin Sterilised 37 400 g
Фото 15 |
Royal Canin Sterilised 37 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Sterilised 37 400 g
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN Sterilised 37 dwupak 2 x 400 g sucha karma dla kastrowanych ko✅ Samodzielna karma dla kotów – Royal Canin Sterilised 37 to sucha karma specjalnie dla kastrowanych kotów wszystkich ras od... ще1. do 7 roku życia
✅ Idealna waga ciała – Sterylised 37 może pomóc zmniejszyć ryzyko przyrostu masy ciała dzięki niskiej zawartości tłuszczu i dostosowanym dziennym racjom
✅ Funkcja dróg moczowych – sucha karma może pomóc w utrzymaniu zdrowia dróg moczowych dzięki dopasowanej i zrównoważonej zawartości składników mineralnych
✅ Masa mięśni – po kastracji koty mają tendencję do przybierania na wadze, dlatego sterylised 37 może pomóc w utrzymaniu masy mięśniowej dzięki wysokiej zawartości białka
Różne warianty – aby spełnić indywidualne preferencje różnych kotów, Royal Canin Sterilised 37 jest również dostępny jako kawałki sosu lub galaretki Amazon.plПоскаржитись | 60 zł |
Sucha karma dla kotów sterylizowanych ROYAL CANIN Sterilized 400 g (318255Sucha karma dla dorosłych sterylizowanych kotów w wieku od 12 miesięcy do 7 lat. Wspomaga przyrost masy ciała dzięki umiarkow... щеanemu poziomowi tłuszczu. Wspiera optymalną masę mięśniową i równowagę energetyczną. Wspomaga zdrowy metabolizm i prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Wspiera zdrowie układu moczowego i nerek. Rozetka.plПоскаржитись | 28 zł |
Royal Canin Sterilised - 400 gZabieg kastracji prowadzi u kotów do zmian w przemianie materii. Karma Royal Canin Sterilised została opracowana specjalnie z... щеmyślą o zaspokojeniu ich ulegających zmianie potrzeb. Dopasowana ilość energii oraz precyzyjnie dopasowana zawartość tłuszczu sprawiają, że Twój pupil otrzymuje dokładnie taką ilość energii, jakiej potrzebuje. W celu utrzymania masy mięśniowej prezentowana karma sucha cechuje się wysoką zawartością cennych białek L.I.P., które dodatkowo stymulują trawienie i wzmacniają florę bakteryjną jelit. Karma Royal Canin Sterilised zapewnia Twojemu kotu odpowiednie wsparcie bezpośrednio po zabiegu i umożliwia mu utrzymanie aktywności fizycznej. Royal Canin Sterilised w skrócie: Pełnoporcjowa karma klasy premium dla dorosłych kotów po zabiegu kastracji Smukła sylwetka – zdrowy kot Kompleksowa receptura dla lepszej kontroli wagi Twojego wykastrowanego pupila zapewniająca witalność. Małe i chrupkie Specjalnie dopasowane krokiety są łatwe do gryzienia, a mimo to wzmacniają mięśnie szczęki. Zachowanie prawidłowej wagi: odpowiednia ilość energii i umiarkowana zawartość tłuszczu zapobiegają przybieraniu na wadze Wsparcie dla masy mięśniowej: dzięki podwyższonemu poziomowi białka (37%), który może przyczynić się do utrzymania masy mięśniowej Stymulacja procesów trawiennych: dzięki wysokiej jakości białkom L.I.P. Mniej węglowodanów: np. skrobi, która zwiększa uczucie głodu Zapobieganie powstawaniu kamieni moczowych: odpowiednia zawartość składników mineralnych wspomaga zdrowie nerek i dróg moczowych Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego kota i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu kotu karmę Royal Canin Sterilised, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 18 zł |
ROYAL CANIN Sterilised 37 400 gDlaczego warto podawać specjalną karmę dla kastrowanych, dorosłych kotów? Po kastracji zapotrzebowanie energetyczne kota z... щеmniejsza się. Dlatego po kastracji konieczna może okazać się zmiana odżywiania. Dzięki temu taka karma będzie w dalszym ciągu pokrywać zmienione zapotrzebowanie kota na energię. Karma ROYAL CANIN Sterilised 37 jest dostosowana specjalnie do szczególnych potrzeb żywieniowych wykastrowanych, dorosłych kotów. Pozwala to zachować optymalną masę ciała po zabiegu. ROYAL CANIN Sterilised 37 pomaga kotu utrzymać idealną masę ciała po zabiegu sterylizacji dzięki umiarkowanej zawartości tłuszczu i dostosowanym dziennym porcjom. Karma ROYAL CANIN Sterilised 37 ma również starannie opracowaną, zrównoważoną zawartość minerałów, która promuje zdrowe funkcjonowanie dróg moczowych. Jednocześnie wysoka zawartość białka przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej. Więcej urozmaicenia dla kastrowanych kotów Aby zaspokoić indywidualne upodobania każdego kota, karma ROYAL CANIN Sterilised 37 jest dostępna także jako kawałki w sosie lub w galarecie. Jeśli rozważasz wprowadzenie żywienia mieszanego karmą suchą i mokrą, musisz przestrzegać zaleceń żywieniowych. W ten sposób zapewnią Państwo kotu odpowiednią ilość karmy mokrej i suchej. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN Sterilised 37 to wartościowa i zbilansowana karma dla Twojego kota. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 17 zł |
Royal Canin Sterilised 0,4kgRoyal Canin Sterilised 0,4kg
Pełnoporcjowa zbilansowana karma dla sterylizowanych kotów (od 1 do 7 roku życia). Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 30 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 380 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 139 zł
сухий корм, 4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 241 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: птиця, суперпреміум
від 349 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 48 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, рибні субпродукти, злаки,, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, яйця, субпродукти рослинного походження., суперпреміум
Модификації Royal Canin Sterilised 37
Ціни на Royal Canin Sterilised 37 |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sterilised 37 400 g | від 17 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Sterilised 37 2 kg | від 70 zł | 16 пропозицій | ||
Royal Canin Sterilised 37 4 kg | від 119 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Sterilised 37 10 kg | від 228 zł | 18 пропозицій | ||
Royal Canin Sterilised 37 12 kg | від 228 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 20 zł
сухий корм, 0.75 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: лосось 15%, злаки, білок, жири, цикорій, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка (20%), рис (14%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.75 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, для нирок, в составе: яловичина 16%, злаки, білок, жири, цикорій, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, овочі, протеїни, печінка, ягоди, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.75 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, від ожиріння, для імунної системи, в составе: яловичина, білок птиці, пшениця, борошно, глютен, кукурудза, спіруліна, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: злаки, білки, рис, клітковина, жири, олія, суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, в составе: протеїн індички 25%, м'ясо індички 5%, злаки, трави, ягоди, олія, жир, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, тунець, яловичина, протеїни, овочі, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, шинка, лосось, протеїни, овочі, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: біле м'ясо птиці, злаки, лосось, шинка, свинина, протеїни, овочі, суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, суперпреміум