Корм для собак Royal Canin Dental Dog 14 кг
Royal Canin Dental Dog 14 kg 6 кг14 кг |
|
Гранули допомагають зменшити накопичення зубного нальоту та зубного каменю, створюючи ефект чищення зубів, коли собака жує. Омега-3 жирні кислоти, глюкозамін та хондроїтин забезпечують підтримку кісток та суглобів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Dental Dog 14 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN Expert Dental Medium & Large Dogs 13 kgWspieraj zdrowie pyska swojego średniego lub dużego psa dzięki ROYAL CANIN Dental Medium & Large Dogs. ROYAL CANIN Dental Medium & Large Dogs to zbilansowana i pełnoporcjowa karma dla psów, której specjalna receptura może wspomagać zdrowie zębów i dziąseł psów średnich (11-25 kg) i dużych ras (>25 kg). Kontrola kamienia nazębnego Receptura ta sk... щеutecznie i klinicznie ogranicza tworzenie się kamienia nazębnego. Efekt szczotkowania Krokiety ROYAL CANIN Dental Medium & Large Dogs zostały specjalnie opracowane w taki sposób, aby podczas żucia tworzyły efekt czyszczenia zębów. Kształt i wielkość krokietów umożliwiają łatwe przyjmowanie i głębokie wchodzenie zębów w karmę. Przyczynia się to do redukcji osadu nazębnego i może zapobiegać tworzeniu się go. Wsparcie dla kości i stawów Receptura tej karmy suchej zawiera wysokiej jakości składniki odżywcze, które mogą przyczynić się do utrzymania zdrowych kości i stawów u Państwa średniego lub dużego psa. Ważna informacja Prosimy porozmawiać ze swoim weterynarzem o tym, jaki pokarm jest najlepszy dla Twojego zwierzęcia. Zmiany w diecie należy wprowadzać ostrożnie i stopniowo przez okres 7-10 dni. Należy zwrócić uwagę na prawidłową wielkość porcji. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 256 zł |
ROYAL CANIN Dog dental 13 kg sucha karma dla dorosłych psów narażonych naKarma weterynaryjna dla psów ras średnich i dużych, z problemami stomatologiczny Fera.plПоскаржитись | 287 zł |
ROYAL CANIN Dental Medium/Large Dog 13kgZalecana w przypadku - Codziennej higieny jamy ustnej - Płytki i kamienia nazębnego (w celu ograniczenia ich powstawania) - Towarzyszącemu nieprzyjemnemu odd... EmpikПоскаржитись | 293 zł |
Серія Royal Canin Vet DietПорівняти в таблиці →
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, для нирок, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, цукру, клас: суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 9 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 376 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 129 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, молоко, жири, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, борошно з курячих субпродуктів, кукурудза, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
Протипоказання:
- Панкреатит (також перенесений раніше)
- Гіперліпідемія
Модификації Royal Canin Dental Dog
Ціни на Royal Canin Dental Dog |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Dental Dog 6 кг | від 123 zł | 2 пропозиції | ||
Royal Canin Dental Dog 14 кг | від 256 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 256 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 270 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 266 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для печінки, клас: суперпреміум
від 258 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, клас: суперпреміум
від 271 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: рис 50%, качка 37%, жири, гідролізат курячої печінки, олія, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 293 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум