Навушники
Poly Savi W8210/A (PL-W8210/A)
Фото 9 |
Poly Savi W8210/A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Savi W8210/A
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki Plantronics Savi 8200 (207309-12) | 1 233 zł |
Poly Savi, W8210/A 3 in 1, Dect ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 1 520 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Plantronics Savi W8210 / A Headset - PACZKOMAT, POCZ | 898 zł |
Poly Savi, W8210/A 3 w 1, Dect | 1 384 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →