Навушники
Jabra Engage 65 Convertible
Фото 9 |
Jabra Engage 65 Convertible |
|
Великий радіус бездротового з'єднання. Індикатор зайнятості. Пасивне шумозаглушення. Тривала автономність.
Розширена комплектація з док-станцією: Jabra Engage 65 Convertible + Stand
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Engage 65 Convertible
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jabra Engage 65 Convertible | 1 076 zł |
Słuchawki Jabra Engage 65 (9555-553-111) | 1 101 zł |
Jabra Engage 65 Convertible, EMEA 9555-553-111 | 1 077 zł |
Jabra Engage 65 Convertible 9555-553-111 | 2 276 zł |
Jabra Engage 65 Convertible | 2 276 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →