Słuchawki
Jabra Engage 65 Convertible
Zdjęcia 9 |
Jabra Engage 65 Convertible |
|
Duży zasięg parowania bezprzewodowego. Wskaźnik zajętości. Pasywna redukcja szumów. Długotrwała autonomia.
Przedłużona stacja dokująca: Jabra Engage 65 Convertible + podstawa
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Engage 65 Convertible
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Engage 65 Convertible | 1 076 zł |
Słuchawki Jabra Engage 65 (9555-553-111) | 1 101 zł |
Jabra Engage 65 Convertible, EMEA 9555-553-111 | 1 077 zł |
Jabra Engage 65 Convertible 9555-553-111 | 2 276 zł |
Jabra Engage 65 Convertible | 2 276 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →