Літня шина Pirelli PZero Corsa 255/30 R20 92Y
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero Corsa 255/30 R20 92Y 255/30 R20 92 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero Corsa 255/30 R20 92Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P ZERO CORSA PZC4 (255/30 R20 92Y) 2560800 | 2 200 zł |
Pirelli P ZERO CORSA PZC4 ( 255/30 ZR20 (92Y) XL HP ) | 2 200 zł |
Pirelli P ZERO CORSA PZC4 ( 255/30 ZR20 (92Y) XL HP ) 2813500 | 2 173 zł |
Pirelli P ZERO CORSA PZC4 (255/30 R20 92Y) 2813500 | 2 166 zł |
Pirelli P ZERO CORSA PZC4 ( 255/30 ZR20 (92Y) XL L1 ) 2560800 | 3 474 zł |
Pirelli P ZERO CORSA PZC4 ( 255/30 ZR20 (92Y) XL L1 ) | 3 519 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero Corsa 255/30 R20 92Y
Ціни на Pirelli PZero Corsa 255/30 R20 92Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero Corsa 255/30 R20 92Y | від 2 166 zł | 6 пропозицій |
Рекомендуємо