Намет Pinguin Interval 4
Фото 3 |
Pinguin Interval 4
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:14.6 кг
Велика 4-х місцевий намет для сімейного відпочинку на природі, ідеально підходить для тривалого кемпінгу. Двошарова намет, внутрішня намет розділена на дві спальні, виходи з кожної з них продубльовані москітною сіткою для захисту від комах. При необхідності можна встановити тільки зовнішній поліестеровий тент, без внутрішнього намету і використовувати все отримане простір під їдальню або кухню.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Pinguin Interval 4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rodzinny namiot turystyczny Pinguin INTERVAL 4 green - ONE SIZE | 2 549 zł |
Pinguin Interval 4 Tent Zielony 4 Places | 2 648 zł |
Pinguin Interval 4 Tent Niebieski 4 Places | 2 648 zł |
Pinguin Interval 4 Tent Niebieski 4 Places | 2 900 zł |
Pinguin Interval 4 Tent Zielony 4 Places | 2 900 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →