Намет Pinguin Nimbus 3 (PNG 144.3)
Фото 3 |
Pinguin Nimbus 3
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:14.7 кг
Хороше рішення для виїздів на природу на машині в кількості 3-х осіб. Розгорнувши і встановивши цю кемпінговий намет, компанія відпочиваючих отримає гідний рівень комфорту. Корпус намети цієї збирається з 4-х склопластикових дуг з 5-ма точками перетину, так що, незважаючи на свої значні розміри ця палатка досить стійка до впливу вітру. Водостійкість теж на дуже хорошому рівні.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Pinguin Nimbus 3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Namiot turystyczny trzyosobowy Pinguin NIMBUS 3 blue - ONE SIZE | 2 245 zł |
Namiot rodzinny Pinguin Nimbus 3 Kolor: niebieski | 1 751 zł |
Namiot turystyczny trzyosobowy Pinguin NIMBUS 3 blue - ONE SIZE | 2 245 zł |
Pinguin Nimbus 3 Tent Niebieski 3 Places | 2 348 zł |
Pinguin Nimbus 3 Tent Zielony 3 Places | 2 348 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →