Намет Pinguin Nimbus 4 (PNG 144.4)
Фото 19 |
Pinguin Nimbus 4
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:16.4 кг
Річна намет для відпочинку на природі на три-чотири людини. Ідеально підійде для тривалого кемпінгу. Просторий тамбур прилеглий до спального приміщення може бути використаний як їдальня або кухня. Вентиляційні вікна і закриті москітною сіткою входи в тамбур створюють відмінні умови для вентиляції внутрішнього простору. Вага намету 16,4 кг, матеріал зовнішнього тенту - поліестер, дна - нейлон.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Pinguin Nimbus 4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Namiot rodzinny Pinguin Nimbus 4 Kolor: zielony | 1 964 zł |
Namiot turystyczny czteroosobowy Pinguin NIMBUS 4 green - ONE SIZE | 2 465 zł |
Pinguin Nimbus 4 Tent Zielony 4 Places | 2 536 zł |
Namiot rodzinny Pinguin Nimbus 4 Kolor: niebieski | 1 964 zł |
Pinguin Nimbus 4 Tent Niebieski 4 Places | 2 536 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →