Кнопковий телефон Nokia 5310 2020 Dual Sim 0 Б
Відео 2Фото 10 |
Повернення до життя легендарної музичної «трубки» Nokia 5310, через 13 років після її дебюту в 2007 році. Модель залишилася зі старими-добрими «кнопочками». Щодо музичної частини її оснастили фронтальними стереодинаміками, окремими кнопками управління відтворенням аудіо, MP3-плеєром і FM-приймачем (працює без підключення навушників). Кнопки для швидкої взаємодії з музичним плеєром винесені на праву боковину корпусу і розташовані вздовж вертикальної сторони дисплея.
До речі, на роль нього в Nokia 5310 2020 Dual Sim призначений екранчик 2.4-дюймової розмірності по діагоналі з роздільною здатністю 320х240 пікселів. Звичайно, без підтримки сенсорного управління. Телефон володіє двома «посадковими місцями» під SIM, слотом розширення пам'яті під картку microSD (до 32 ГБ включно), архаїчною камерою на 0,3 МП. На одному заряді акумулятора ємністю 1200 мАгод обіцяється порядку 7.5 годин автономності в режимі телефонних розмов і до 30 днів підряд роботи апарата в режимі очікування.
Купити Nokia 5310 2020 Dual Sim 0 Б
Telefon NOKIA 5310 Dual SIM Czarny | 239 zł |
Telefon NOKIA 5310 Dual SIM Czarny 16PISX01A10 | 239 zł |
Nokia 5310 Dual SIM czarny - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 239 zł |