Кнопковий телефон Nokia 2720 Fold 0 Б
Відео 18Фото 4 | Товар застарів 850 zł Основний дисплей: дисплей ("): 1.8; роздільна здатність екрану: 160x120; ОС: пропрієтарна; Слот для карт пам’яті: немає; Основний об'єктив (МП): 1.3; Стандарт зв'язку: GSM; Bluetooth: Bluetooth; FM-приймач; Ємність (мАгод): 860; Знімна батарея; Корпус: розкладний; Розміри (мм): 93x46x17.9 в списокмої списки |
Nokia 2720 Fold 0 Б
Екран:1.8 ", 160x120
Камера:1.3 МП
Акумулятор:860 мАгод, знімний
Вага:90 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Nokia кнопкові телефониПорівняти в таблиці →
від 130 zł
1SIM, 1.77 ", 113 ppi, пропрієтарна, без microSD, зарядка: 800 мАгод, знімна батарея, 74 г
від 301 zł
для літніх людей, 1SIM, 2.8 ", 143 ppi, KaiOS, Unisoc T107, камера: 0.3 МП, екстрена кнопка, зарядка: 1450 мАгод, знімна батарея, 123 г
від 141 zł
1.8 ", 111 ppi, пропрієтарна, без microSD, захист IP52, зарядка: 1000 мАгод, знімна батарея, 79 г
від 229 zł
2.8 ", 143 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, зарядка: 1150 мАгод, знімна батарея
від 318 zł
1SIM, 2.8 ", 143 ppi, Symbian, 0.1 ГБ, ОЗП 0.04 ГБ, Unisoc T107, камера: 0.3 МП, зарядка: 1450 мАгод, знімна батарея, 107 г
від 845 zł
1SIM, 2.2 ", пропрієтарна, камера: 5 МП, зарядка: 960 мАгод, знімна батарея, 116 г
від 181 zł
1SIM, 2.4 ", 166 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, зарядка: 1020 мАгод, знімна батарея
від 273 zł
2.8 ", 143 ppi, пропрієтарна, камера: 2 МП, зарядка: 1200 мАгод, знімна батарея, 92 г
від 137 zł
1SIM, 1.8 ", 111 ppi, пропрієтарна, ОЗП 0.04 ГБ, Mediatek MT6261D, без microSD, зарядка: 800 мАгод, знімна батарея, 70 г
від 159 zł
2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, захист IP52, зарядка: 1450 мАгод, знімна батарея, 106 г
від 239 zł
2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, зарядка: 1200 мАгод, знімна батарея, 88 г
від 255 zł
2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, зарядка: 1150 мАгод, знімна батарея, 90 г
від 145 zł
1SIM, 1.8 ", 111 ppi, пропрієтарна, камера: 0.08 МП, зарядка: 1000 мАгод, знімна батарея, 80 г
від 549 zł
1SIM, 2 ", пропрієтарна, камера: 2 МП, зарядка: 1020 мАгод, знімна батарея, 88 г
від 259 zł
1SIM, компактний, 2.2 ", 60 Гц, Symbian, ОЗП 0.1 ГБ, камера: 3.2 МП, зарядка: 1050 мАгод, 89 г
від 239 zł
1SIM, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, зарядка: 1200 мАгод, знімна батарея, 88 г
від 189 zł
2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, без microSD, зарядка: 1020 мАгод, знімна батарея, 91 г
від 70 zł
1.77 ", 113 ppi, пропрієтарна, без microSD, зарядка: 800 мАгод, знімна батарея, 73 г
Відеоогляди
Nokia 2720 Fold - Tania klapka z podstawowymi funkcjonalnościami | odc. 62
19 грудня 2021338 переглядів
Nokia 2720 fold review | Nokia 2720 fold ringtones | Nokia 2720 fold in 2023
20 жовтня 20232 857 переглядів
Nokia 2720 Fold vs 7510 Supernova Incoming & Outgoing calls
20 жовтня 2022425 переглядів
Nokia 2720 Flip 4GB Snapdragon Dual Sim #short #viral #nokia
24 грудня 20215 362 перегляда
Nokia 1616 vs Nokia 5000d and Nokia 2720 Fold - Speed test
2 серпня 2021144 перегляда
Nokia 2720 fold (TIM Italy version) Startup/shutdown
24 лютого 2023219 переглядів
Review of Nokia 2720 Fold Mobile Phone from 2009 - ringtones & games
22 листопада 20201 125 переглядів
Nokia 2720 fold ringtones
12 квітня 20191 180 переглядів
Nokia 2720 Fold Classic Unlocked Phone Camera Bluetooth and Speakerphone
1 травня 2021255 переглядів
Nokia 2720 fold (RM-519) bootanimation and shutdown
11 серпня 20212 494 перегляда
Nokia 2720 Fold - Charging
26 серпня 2021214 переглядів
Nokia 2720 fold ringtones [DOWNLOAD LINK IN DESCRIPTION]
18 червня 20192 084 перегляда
Nokia 7020 & 2720 fold Incoming Calls
2 травня 202216 382 перегляда
Nokia 2720 Fold incoming call (With ID)
12 липня 202039 935 переглядів
Nokia 2720 Fold ringtones & alert tones
20 липня 20201 326 переглядів
Nokia 2720 Fold
24 травня 20211 108 переглядів
Nokia 2720 Flip: Why fold when you can flip?
7 вересня 2019357 137 переглядів
Nokia 2720 stress test
17 січня 20119 206 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 578 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 626 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 275 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 675 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г