Пилосос
Miele Complete C3 Parquet
Miele Complete C3 Parquet |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele Complete C3 Parquet
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MIELE Odkurzacz z workiem MIELE SGSF5 Complete C3 Parquett Granat marine | 1 399 zł |
Workowy Miele Complete C3 Parquett granatowy AGDM-ODK-MIE-120 | 1 599 zł |
Odkurzacz MIELE Complete C3 Parquet SGSF3 | 1 470 zł |
Odkurzacz MIELE Complete C3 Parquet SGSF3 12032870 | 1 369 zł |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості пилососа Miele Complete C3 Parquet:
- Телескопічна трубка з нержавіючої сталі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →