Пилосос
Miele Blizzard CX1 Comfort
Фото 4 |
Miele Blizzard CX1 Comfort |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele Blizzard CX1 Comfort
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bezworkowy Miele Blizzard CX1 Comfort czarny AGDM-ODK-MIE-117 | 2 212 zł |
Miele Blizzard CX1 Comfort PowerLine 890W Szczotka do parkietów | 1 969 zł |
Odkurzacz bezworkowy MIELE Blizzard CX1 Comfort ObsidianBlack - 12034430 | 2 499 zł |
Odkurzacz bezworkowy MIELE Blizzard CX1 Comfort SKMF5 12034430 - ZADZWOŃ - | 1 999 zł |
Odkurzacz bezworkowy MIELE Blizzard CX1 Comfort SKMF5 12034430 - ZADZWOŃ - | 1 999 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →