Odkurzacz
Miele Blizzard CX1 Comfort
Zdjęcia 4 |
Miele Blizzard CX1 Comfort |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Miele Blizzard CX1 Comfort
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bezworkowy Miele Blizzard CX1 Comfort czarny AGDM-ODK-MIE-117 | 2 212 zł |
Miele Blizzard CX1 Comfort PowerLine 890W Szczotka do parkietów | 1 969 zł |
Odkurzacz bezworkowy MIELE Blizzard CX1 Comfort ObsidianBlack - 12034430 | 2 499 zł |
Odkurzacz bezworkowy MIELE Blizzard CX1 Comfort SKMF5 12034430 - ZADZWOŃ - | 1 999 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →