Odkurzacz
Miele Complete C3 Parquet
Miele Complete C3 Parquet |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Miele Complete C3 Parquet
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MIELE Odkurzacz z workiem MIELE SGSF5 Complete C3 Parquett Granat marine | 1 399 zł |
Workowy Miele Complete C3 Parquett granatowy AGDM-ODK-MIE-120 | 1 599 zł |
Odkurzacz MIELE Complete C3 Parquet SGSF3 | 1 470 zł |
Odkurzacz MIELE Complete C3 Parquet SGSF3 12032870 | 1 369 zł |
pokaż 6 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości odkurzacza Miele Complete C3 Parquet:
- Rura teleskopowa ze stali nierdzewnej
PolecamyPorównaj w tabeli →