Miele Complete C3 Cat and Dog
Wideo 5Zdjęcia 6 |
Miele Complete C3 Cat and Dog |
|
Potężny, pojemny i wydajny odkurzacz do regularnego sprzątania na sucho, wyprodukowany przez popularną niemiecką markę Miele i umieszczony w górnym przedziale cenowym. Model należy do serii Compact. Ma stosunkowo niewielki rozmiar obudowy i może służyć jako doskonała opcja do zwalczania sierści kotów i psów, których usunięcie jest często poważnym problemem, szczególnie dla alergików.
Deklarowana przez producenta moc to prawie 2000 W, co zapewnia doskonałą moc ssania. Jednocześnie producent zapewnia system miękkiego startu, który zmniejsza obciążenie silnika urządzenia podczas rozruchu. Odkurzacz Miele Complete C3 Cat and Dog jest wyposażony w workowy pojemnik na kurz o pojemności 4,5 litra. Wyposażony jest we wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz, który znacznie ułatwia użytkowanie odkurzacza i na czas informuje o konieczności sprzątania.
System filtracji dodatkowo wyposażony jest w drobny filtr, który usuwa z powietrza najmniejsze cząsteczki kurzu. I jeszcze jedną bardzo ważną i użyteczną zaletą modelu jest rozbudowana konfiguracja. Czyli w zestawie znajduje się podstawowa szeroka szczotka do sprzątania podłóg i dywanów, wąska ssawka szczelinowa oraz delikatniejsze szczotki do kurzu i mebli tapicerowanych, a także turboszczotkę, która świetnie radzi sobie nawet z uporczywym zabrudzeniem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Kup Miele Complete C3 Cat and Dog
Wszystkie ceny 8 →Miele NULL Complete C3 Cat & Dog PowerLine Odkurzacz Podłogowy 890 W 45 L | 1 764 zł |
Miele Complete C3 Cat & Dog Flex SGEF5 | 1 449 zł |
Odkurzacz MIELE Complete C3 Cat&Dog Flex PowerLine | 1 449 zł |
Odkurzacz MIELE Complete C3 Cat&Dog Flex PowerLine | 1 449 zł |
- Rura teleskopowa ze stali nierdzewnej