Odkurzacz
Miele Complete C3 PowerLine (SGDF3)
Wideo 6Zdjęcia 7 |
Miele Complete C3 PowerLine |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Miele Complete C3 PowerLine
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MIELE Odkurzacz z workiem MIELE Complete C3 Powerline SGDF5 Czerwony mango | 1 219 zł |
Miele Complete C3 Powerline SGDF5 | 1 149 zł |
Workowy Miele Complete C3 PowerLine szary AGDM-ODK-MIE-113 | 1 194 zł |
Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine czerwony | 1 239 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →