Dreame L20 Ultra
Zdjęcia 21 |
Dreame L20 Ultra |
|
Robot sprzątający Dreame to najwyższej klasy, zaawansowany model za dość wysoką cenę. Do jego głównych zalet należy pełna autonomia, ponieważ w pakiecie znajduje się stacja samoczyszcząca, która sama obsługuje urządzenie po czyszczeniu. Wracając na stację robot samodzielnie opróżnia pojemnik na kurz i rozładowuje zebrane śmieci do szczelnego worka o pojemności 3,2 litra. Jest wystarczająco duży, aby zapewnić do 75 dni pracy na baterii, co oznacza, że będziesz musiał opróżniać tę torbę tylko raz na kilka miesięcy.
Dodatkowo stacja wyposażona jest w zbiornik na wodę o pojemności 4,5 litra: podczas czyszczenia na mokro odkurzacz okresowo wraca do bazy w celu zwilżenia mopów. Po zakończeniu czyszczenia system płucze, wiruje i suszy mopy gorącym powietrzem przez 2 godziny, aby zapobiec pleśni i nieprzyjemnym zapachom. Sam robot posiada dużą moc ssania wynoszącą 7000 Pa, dzięki czemu z łatwością odkurzy zarówno twarde podłogi, jak i dywany.
Podczas wjeżdżania na dywan mopy automatycznie się podnoszą, aby uniknąć pozostawienia mokrych śladów, a moc wzrasta. Dreame L20 Ultra wykorzystuje dwa szybkobieżne mopy obrotowe do czyszczenia na mokro, które skutecznie usuwają uporczywy brud i zaschnięte plamy. Technologia MopExtend wykrywa krawędzie i narożniki i automatycznie wysuwa mop na zewnątrz ciała, aby lepiej wyczyścić trudno dostępne miejsca.
Inteligentna nawigacja Pathfinder współpracuje ze sztuczną inteligencją i unikaniem przeszkód 3D, aby pomóc odkurzaczowi rozpoznać 55 różnych typów przeszkód, szybko mapować i dokładnie planować swoją trasę. Wbudowane oświetlenie ułatwia poruszanie się w ciemnych pomieszczeniach. Na uwagę zasługuje także sterowanie głosowe za pomocą wirtualnych asystentów, pojemny akumulator o pojemności 6400 mAh zapewniający aż 260 minut pracy na baterii oraz dobre opakowanie. Wraz z urządzeniem i stacją samoczyszczącą otrzymujesz narzędzie do czyszczenia oraz detergent, który można dodać do wody.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dreame 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dreame.
Kup Dreame L20 Ultra
Wszystkie ceny 24 →Dreame L20 Ultra Robot Odkurzający Biały 50 x 50 x 28 cm | 4 827 zł |
DREAME Robot odkurzający i mopujący DREAME L20 Ultra RLX41CE Biało-złoty | 4 149 zł |
Robot sprzątający DREAME L20 Ultra Czarny | 4 099 zł |
Dreame L20 Ultra Biały Funkcja mopowania Stacja oczyszczająca Tworzenie ma | 4 149 zł |