Dreame H12 Pro
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Dreame H12 Pro |
|
Odkurzacz pionowy Dreame to uniwersalny model przeznaczony do jednoczesnego sprzątania na sucho i na mokro. Urządzenie jest w stanie usuwać okruszki, gruz, kurz i sierść zwierząt, a także myć podłogi, szorować plamy i zbierać przypadkowo rozlane płyny. W tym celu odkurzacz wyposażony jest w jedną uniwersalną dyszę z wałkiem puszystym, a także dwa zbiorniki: na czystą wodę o pojemności 0,9 l oraz na zebrane śmieci i brudną wodę o pojemności 0,7 l.
Według producenta ten zapas wody wystarczy do oczyszczenia powierzchni do 200 metrów kwadratowych. Do wyboru są trzy główne tryby pracy: tryb automatyczny, w którym system samodzielnie reguluje moc w zależności od stopnia zabrudzenia, turboczyszczenie w przypadku skomplikowanych zanieczyszczeń oraz tryb zbierania cieczy. Na górze korpusu Dreame H12 Pro znajduje się wyświetlacz, który wyświetla informacje o wybranym trybie i poziomie naładowania baterii.
Ponadto urządzenie towarzyszy akcjom komunikatami głosowymi, komentując przebieg wydarzeń za pomocą wbudowanego głośnika. W razie potrzeby komunikaty głosowe można wyłączyć. Odkurzacz działa autonomicznie, korzystając z wbudowanego akumulatora o pojemności 4000 mAh. Jedno ładowanie wystarcza na aż 35 minut ciągłej pracy. Stacja podłogowa ładuje akumulator, pozwala na wygodne przechowywanie urządzenia, a dodatkowo czyści wałek główny po czyszczeniu. Wałek myje się czystą wodą, a następnie suszy suchym, ogrzanym powietrzem, aby uniknąć pojawienia się pleśni, nieprzyjemnego zapachu i pleśni. Warto również zwrócić uwagę na dobrą konfigurację modelu. Zawiera szczoteczkę do czyszczenia, detergent oraz dodatkowy filtr i wałek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dreame 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dreame.
Kup Dreame H12 Pro
Wszystkie ceny 27 →Dreame H12 Duo Odkurzacz Czarny 300 WW 216 VV HHV4 | 2 099 zł |
DREAME Odkurzacz bezprzewodowy DREAME H12 Dual Czarny | 2 249 zł |
Dreame Stoj?cy H12 Pro Wet&Dry | 2 542 zł |
Mopujący pionowy Dreame H12 Dual czarny AGDM-ODK-DRME-040 | 2 099 zł |
Odkurzacz DREAME H12 Pro | 1 499 zł |