Dreame L10s Ultra (RLS6LADC)
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Dreame L10s Ultra |
|
Wielofunkcyjny, mocny robot-odkurzacz do sprzątania na sucho i na mokro pomieszczeń o powierzchni do 200 m². Najważniejsze cechy urządzenia: stacja dokująca z automatycznym systemem rozładunku śmieci, zwiększona moc ssania (do 5300 Pa), funkcja samoczyszczącego odpylacza, automatyczne czyszczenie/suszenie mopów oraz udoskonalona inteligentna nawigacja. Osobno warto zwrócić uwagę na obecność dalmierza laserowego (lidaru) służącego do wykrywania mapowania oraz czujników wysokości, które chronią urządzenie przed upadkiem ze schodów.
W 2022 roku pozycjonowany jako produkt z wyższej średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego. Łatwo i stosunkowo szybko usuwa nie tylko kurz i piasek, ale także drobne zanieczyszczenia. Przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników preferujących zaawansowane technologicznie urządzenia gospodarstwa domowego, które pozwalają na automatyzację rozwiązywania codziennych zadań domowych.
Odkurzacz automatyczny Dreame L10s Ultra sterowany jest za pomocą aplikacji Dreamehome i może przyjmować polecenia głosowe od Google, Alexa, Siri (odkurzaczem można sterować za pomocą popularnej aplikacji Mi Home). Możesz dostosować moc ssania, ilość wody oraz ustawić harmonogram sprzątania (wybierz pomieszczenia, godzinę i dzień tygodnia). Oprócz samego urządzenia i stacji dokującej, w zestawie znajdują się: dwa kółka do mopa, dwie ścierki do mopa, szczotka boczna, szczotka do czyszczenia stacji dokującej, dodatkowy worek na kurz oraz pojemnik na detergent w kostce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dreame 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dreame.
Kup Dreame L10s Ultra
Wszystkie ceny 21 →Dreame L10S Pro Ultra Robot Odkurzający Biały DREL10SPUH | 3 499 zł |
DREAME Robot odkurzająco-myjący DREAME L10S Pro Ultra Heat Biało-złoty | 3 699 zł |
Dreame Odkurzacz robot L10s Ultra | 3 530 zł |
Robot sprzątający DREAME L10S Ultra | 2 599 zł |
Robot sprzątający Dreame L10s Ultra RLS6LADC | 4 099 zł |