Dreame D10s Plus (RLS6AD)
Zdjęcia 12 |
Dreame D10s Plus |
|
Wielofunkcyjny, produktywny i w pełni zautomatyzowany system sprzątania składający się z robota odkurzającego oraz stacji dokującej ładującej, która dodatkowo wspiera funkcję wyładunku śmieci z robota do specjalnego jednorazowego worka na kurz. W roku 2023 pozycjonowany jest jako produkt ze średniej półki cenowej, skierowany do wymagających użytkowników, którzy wybierają inteligentny sprzęt AGD, który skutecznie zautomatyzuje codzienne zadania domowe.
Odkurzacz Dreame D10s Plus wyposażony jest w zaawansowany system nawigacji z obrotowym czujnikiem laserowym-dalmierzem (LiDAR) oraz w pełni obsługuje funkcję automatycznego mapowania w celu samodzielnego wytyczania optymalnych tras. Ponadto kluczowymi cechami urządzenia są: duża moc ssania aż do 5000 Pa, wbudowana kamera (można wykorzystać do zdalnego monitoringu wideo) oraz imponująca żywotność baterii aż do 280 minut (w trybie ekonomicznym). Odkurzacz ten jest w stanie wykonać wysokiej jakości czyszczenie na sucho i szybkie czyszczenie na mokro dużych powierzchni. Z łatwością usuwa nie tylko kurz, piasek, ale także drobne zanieczyszczenia. Obsługuje zdalne sterowanie poprzez sieć WAN (za pomocą aplikacji Dreamehome) oraz sterowanie głosowe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dreame 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dreame.
Kup Dreame D10s Plus
Wszystkie ceny 17 →Robot mopujący robot odkurzający Dreame D10s Plus czarny AGDM-ODK-DRME-038 | 2 250 zł |
Robot sprzątający Dreame D10S Plus RLS6AD | 2 499 zł |
Robot sprzątający DREAME D10S Plus | 1 875 zł |
dreame Robot sprzątający Dreame D10s Plus | 2 874 zł |