Dreame V12
Wideo 18Zdjęcia 5 |
Dreame V12 |
|
Kompaktowy, łatwy w obsłudze i bardzo lekki odkurzacz bezprzewodowy. Dzięki mocy ssania 185 W model jest w stanie pracować na jednym pełnym naładowaniu do 90 minut. Urządzenie przeznaczone jest do czyszczenia na sucho. W tym przypadku model wykorzystuje podwójną filtrację powietrza. Filtr cyklonowy jest umieszczony w odpylaczu, a drobny wkład filtrujący HEPA jest zainstalowany na dmuchawie.
Urządzenie wyposażone jest w wielokolorowy wyświetlacz OLED, który wyświetla zarówno stan naładowania akumulatora, jak i żywotność elementów filtrujących. Odkurzacz Dreame V12 jest wyposażony w stację ładującą, ma mocowania do wygodnego i bezpiecznego mocowania wszystkich przystawek. Ciekawą cechą modelu była możliwość najbardziej wydajnego odsysania nawet przy pełnym pojemniku na kurz.
To model uniwersalny. Szeroka gama kompletnych ssawek umożliwia czyszczenie zarówno gładkich podłóg, jak i dywanów. Z łatwością, sprawnie i bezpiecznie odkurzą meble tapicerowane i wnętrza samochodów. W razie potrzeby możesz nawet zebrać sierść zwierzaka, dla którego jest specjalna dysza. Odkurzacz wyposażony jest w innowacyjny silnik bezszczotkowy Space 5.0 z wielowarstwową izolacją akustyczną. Model ten pracuje bardzo cicho, zapewniając jednocześnie doskonały efekt czyszczenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dreame 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dreame.
Kup Dreame V12
Wszystkie ceny 15 →Dreame V12 przenośny odkurzacz akumulatorowy ekran OLED 27000 Pa 150 AW ak | 1 443 zł |
Odkurzacz pionowy Dreame V12 VVT1 | 1 499 zł |
Pionowy Dreame V12 szary AGDM-ODK-DRME-024 | 1 099 zł |
Odkurzacz XIAOMI Dreame V12 | 1 600 zł |
Odkurzacz XIAOMI Dreame V12 | 1 600 zł |