Dreame L10 Ultra (RLS6LADC-6)
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Dreame L10 Ultra |
|
Wysokowydajny robotyczny odkurzacz domowy do wysokiej jakości czyszczenia na sucho i szybkiego czyszczenia na mokro dużych powierzchni (do 200 m2). Wyposażony jest w wielofunkcyjną stację dokującą, która nie tylko ładuje urządzenie, ale samodzielnie rozładowuje z niego zebrane śmieci do specjalnego zamykanego worka o pojemności 3 litrów (wyklucza kontakt użytkownika z kurzem, objętość wystarcza na 40-60 dni ) i automatycznie czyści dwie obracające się szczotki odkurzacza, które służyły do czyszczenia na mokro.
Odkurzacz Dreame L10 Ultra w 2023 roku będzie pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej. Odpowiedni dla wymagających użytkowników, którzy preferują inteligentne urządzenia gospodarstwa domowego, które maksymalnie automatyzują rutynową procedurę czyszczenia. Ważną cechą modelu jest ulepszony system nawigacji, którego kluczowym elementem jest obrotowy dalmierz laserowy umieszczony w wieży w górnej płaszczyźnie kadłuba.
Czujnik ten mierzy odległość do obiektów na drodze urządzenia i pomaga systemowi sterującemu zbudować najdokładniejszą mapę pomieszczenia, dzięki czemu robot sprzątający nie uderza w narożniki i przeszkody, sprząta szybko i pozostawia minimum pominiętych obszarów . LiDAR jest niezależny od oświetlenia i skanuje obszary równie efektywnie w dzień, jak i w nocy, na otwartej powierzchni czy pod meblami. Warto też wspomnieć o dużej mocy ssania, pojemnym akumulatorze i przyzwoitej autonomii (aż do 210 minut).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dreame 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dreame.
Kup Dreame L10 Ultra
Wszystkie ceny 16 →Robot mopujący robot odkurzający Dreame Bot L10 Ultra biały AGDM-ODK-DRME- | 2 499 zł |
Robot sprzątający DREAME L10 Ultra | 2 499 zł |
dreame Robot sprzątający Dreame L10 Ultra | 3 649 zł |
Dreame L10 Ultra Funkcja mopowania Stacja oczyszczająca Tworzenie mapy pom | 2 499 zł |