Robot odkurzający
Roborock S7 Max Ultra
Wideo 2Zdjęcia 71 |
Roborock S7 Max Ultra |
|
System rozpoznawania obiektów. Wibracyjny system wycierania podłóg. Automatyczne podnoszenie mikrofibry przy wejściu na dywan.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roborock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roborock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roborock S7 Max Ultra
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roborock S7 Max Ultra Funkcja mopowania Stacja oczyszczająca Tworzenie map | 4 079 zł |
Robot sprzątający Roborock S7 Max Ultra (biały) - DARMOWY PACZKOMAT OD 799 | 4 299 zł |
Robot sprzątający Roborock S7 Max Ultra (biały) | 5 558 zł |
Roborock S7 Max Ultra Funkcja mopowania Stacja oczyszczająca Tworzenie map | 4 089 zł |
Roborock S7 Max Ultra White | 4 724 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →