Робот-пилосос
Roborock S7 Max Ultra
Відео 2Фото 71 |
Roborock S7 Max Ultra |
|
Система розпізнавання предметів. Вібраційна система протирання статі. Автоматичний підйом мікрофібри при заїзді на килим.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roborock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roborock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roborock S7 Max Ultra
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Roborock S7 Max Ultra Funkcja mopowania Stacja oczyszczająca Tworzenie map | 4 079 zł |
Robot sprzątający Roborock S7 Max Ultra (biały) - DARMOWY PACZKOMAT OD 799 | 4 299 zł |
Robot sprzątający Roborock S7 Max Ultra (biały) | 5 558 zł |
Roborock S7 Max Ultra Funkcja mopowania Stacja oczyszczająca Tworzenie map | 4 089 zł |
Roborock S7 Max Ultra White | 4 724 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →