Miele Complete C3 Score
Zdjęcia 5 |
Miele Complete C3 Score |
|
Przede wszystkim ten model wyróżnia się nietypowym designem i cylindrycznym kształtem korpusu, ale jeśli nie zwracasz uwagi na wygląd, mamy do czynienia z dość klasycznym modelem odkurzacza domowego do sprzątania na sucho wykładzin podłogowych z dowolnej próbki, a także sprzątania tapicerki meblowej. „Pod maską” urządzenia znajduje się silnik o mocy 2000 W, specjalny system łagodnego startu zapobiega ryzyku przeciążenia urządzenia podczas rozruchu, wydłużając tym samym jego żywotność.
Technikę włącza się / wyłącza poprzez naciśnięcie specjalnego klawisza na podeszwie odkurzacza, regulator mocy znajduje się na korpusie. Pojemnik na kurz o pojemności 4,5 litra z pełnym wskaźnikiem wyposażony jest w filtr HEPA. Miele Complete C3 jest dostarczany z trzema standardowymi akcesoriami: ssawką do tapicerki, odkurzaczem szczelinowym i szczotką z miękkiego włosia do zbierania kurzu. Rura teleskopowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, korpus wyposażony jest w miękki zderzak syntetyczny, który chroni ściany i meble w pomieszczeniu przed zarysowaniami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Kup Miele Complete C3 Score
Wszystkie ceny 8 →MIELE Odkurzacz workowy NIELE SGFF5 Complete C3 Allergy Power Line Biały l | 1 399 zł |
Odkurzacz MIELE Complete C3 Allergy SGFF5 PowerLine | 1 399 zł |
Odkurzacz MIELE Complete C3 Allergy SGFF5 PowerLine 12032860 | 1 399 zł |
Miele Complete C3 Allergy Power Line 890W | 1 399 zł |
- Rura teleskopowa ze stali nierdzewnej