Робот-пилосос
Miele Scout RX3 Home Vision HD (SPQL0)
Відео 3Фото 11 |
Miele Scout RX3 Home Vision HD |
|
Картографія. Дві висувні бічні щітки. Пульт дистанційного керування в комплекті. Управління по Wi-Fi.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele Scout RX3 Home Vision HD
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Robot odkurzający Miele Scout RX3 HomeVision AGDM-ODK-MIE-104 | 3 749 zł |
Odkurzacz automatyczny MIELE Scout RX3 Home Vision HD | 3 488 zł |
Odkurzacz robot sprzątający MIELE Scout RX3 Home Vision HD - 11713550 | 3 999 zł |
Odkurzacz MIELE Scout RX3 Home Vision HD - SPQL 11713550 - ZADZWOŃ -(22) 8 | 3 225 zł |
Odkurzacz MIELE Scout RX3 Home Vision HD - SPQL 11713550 - ZADZWOŃ -(22) 8 | 3 225 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →