Miele Triflex HX1 (SMUL0)
Відео 21Фото 9 |
Miele Triflex HX1 |
|
Багатофункціональний ручний бездротовий побутовий пилосос 3-в-1 із системою уловлювання пилу на основі циклонного фільтра (без мішка), моторизованою турбощіткою для якісного сухого прибирання та двома комплектними ємними літій-іонними акумуляторними батареями для високої автономності (2х60 хв). Крім вражаючого часу активної роботи, до безумовних переваг цієї моделі можна віднести її універсальність.
Блок живлення PowerUnit пилососу Miele Triflex HX1 можна розміщувати як у верхній частині пристрою, так і знизу. А значить, користувач зможе легко прибирати підлогу під низькими меблями та пилососити великі кімнати без докладання значних зусиль. Крім того, блок живлення PowerUnit можна використовувати окремо: для швидкого прибирання м'яких меблів або салону автомобіля. Пилосос комплектується великою моторизованою щіткою Multi Floor XXL, сенсори якої визначають тип покриття для підлоги, і дають сигнал системі управління, яка автоматично встановлює оптимальну для даного покриття силу всмоктування. Високоефективний комплексний фільтр Hygiene lifetime підтримує чистоту повітря у приміщенні. Він утримує до 99,99% пилових частинок для забезпечення високого рівня гігієни та оптимальної чистоти повітря.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Купити Miele Triflex HX1
Miele Triflex HX1 Active Bezprzewodowy Odkurzacz 3 w 1 Elektryczna miotła | 2 368 zł |
Odkurzacz MIELE Triflex HX1 Facelift | 1 737 zł |
Odkurzacz MIELE Triflex HX1 Facelift 11789560 | 1 731 zł |
Miele Triflex HX1 60min | 1 599 zł |