Клавіатура
Microsoft Surface Keyboard
Відео 15Фото 6 |
Microsoft Surface Keyboard |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Surface Keyboard
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Microsoft Surface Keyboard 3YJ-00005 Bluetooth Grey DE/at 0889842133967 | 751 zł |
Microsoft Surface Keyboard - Grey - Klawiatury - Nordycki - Szary | 491 zł |
Klawiatura MICROSOFT Surface Keyboard | 357 zł |
Klawiatura MICROSOFT Surface Keyboard WS2-00021 | 399 zł |
Klawiatura MICROSOFT Surface Keyboard | 357 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →