Клавіатура
Microsoft Surface Go Type Cover (KCM-00025)
Відео 8Фото 3 |
Microsoft Surface Go Type Cover |
|
Клавіатура сумісна тільки з планшетами Microsoft Surface Go / Go2
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Surface Go Type Cover
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Microsoft Surface Go Signature Type Cover Czarny Microsoft Cover Port Włos | 1 126 zł |
Microsoft Surface GO Type Cover Commercial Black KCN-00029 TB-A-MS-094 | 518 zł |
Klawiatura MICROSOFT Surface Go Type Cover Czarny | 499 zł |
Microsoft Surface GB Type Cover Czarny Microsoft Cover port KCN-00029 | 448 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →