Klawiatura
Microsoft Surface Go Type Cover (KCM-00025)
Wideo 8Zdjęcia 3 |
Microsoft Surface Go Type Cover |
|
Klawiatura zgodna tylko z tabletami Microsoft Surface Go / Go2
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Microsoft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Microsoft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Microsoft Surface Go Type Cover
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Microsoft Surface Go Type KCM-00034 Klawiatura Bezprzewodowa Czarny 1840 | 409 zł |
Microsoft Surface Go Type Cover - keyboard - with trackpad accelerometer - | 454 zł |
Microsoft Surface GO Type Cover Commercial Black KCN-00029 TB-A-MS-094 | 518 zł |
Klawiatura MICROSOFT Surface Go Type Cover Czarny | 499 zł |
Microsoft Surface GB Type Cover Czarny Microsoft Cover port KCN-00029 | 450 zł |
pokaż 18 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →