Клавіатура
Microsoft Surface Pro X Keyboard
Microsoft Surface Pro X Keyboard |
|
Клавіатура сумісна тільки з планшетом Microsoft Surface Pro X
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Surface Pro X Keyboard
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Microsoft Surface Pro X Keyboard klawiatura do urządzeń mobilnych AZERTY F | 636 zł |
Klawiatura MICROSOFT Surface Pro Keyboard Czarny | 460 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! D-E Layout - Microsoft Surface Pro X Keyboard - Commer | 593 zł |
TECLADO MICROSOFT Surface para PRO X Con Panel TÃCTIL Negro QJW-00012 | 602 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →