Літня шина Michelin Pilot Sport 5 225/40 R19 93Y
Відео 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 5 225/40 R19 93Y 225/40 R19 93 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 5 225/40 R19 93Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 5 (225/40 R19 93Y) 087905 | 956 zł |
Michelin Pilot Sport 5 ( 225/40 ZR19 (93Y) XL ) 087905 | 963 zł |
Michelin Pilot Sport 5 ( 225/40 ZR19 (93Y) XL ) | 975 zł |
Opona Michelin 225/40R19 PILOT SPORT 5 93 Y XL - opony letnie 87905 | 842 zł |
Opony letnie 225/40R19 93Y Pilot Sport 5 Michelin 2024 | 843 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 5 225/40 R19 93Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 5 225/40 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 5 225/40 R19 93Y | від 842 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →