Літня шина Continental SportContact 7 225/40 R19 93Y
Відео 18Фото 25 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 7 225/40 R19 93Y 225/40 R19 93 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 7 225/40 R19 93Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental Padangos SportContact 7 93 Y XL C A 72dB 3113820000 | 1 048 zł |
Continental SportContact 7 (225/40 R19 93Y) 03113820000 | 814 zł |
Continental SportContact 7 ( 225/40 ZR19 (93Y) XL EVc ) 03113820000 | 841 zł |
Opona Continental 225/40 ZR19 SportContact 7 (93Y) XL FR - opony letnie 31 | 765 zł |
Continental SportContact 7 ( 225/40 ZR19 (93Y) XL EVc ) | 851 zł |
Opony letnie 225/40R19 93Y SportContact 7 Continental 2024 | 761 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 7 225/40 R19 93Y
Ціни на Continental SportContact 7 225/40 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 7 225/40 R19 93Y | від 761 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →