Opona letnia Continental SportContact 7 225/40 R19 93Y
Wideo 18Zdjęcia 25 |
Wybierz rozmiar opony
Continental SportContact 7 225/40 R19 93Y 225/40 R19 93 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental SportContact 7 225/40 R19 93Y
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Padangos SportContact 7 93 Y XL C A 72dB 3113820000 | 1 048 zł |
Continental SportContact 7 (225/40 R19 93Y) 03113820000 | 814 zł |
Continental SportContact 7 ( 225/40 ZR19 (93Y) XL EVc ) 03113820000 | 841 zł |
Opona Continental 225/40 ZR19 SportContact 7 (93Y) XL FR - opony letnie 31 | 765 zł |
Continental SportContact 7 ( 225/40 ZR19 (93Y) XL EVc ) | 851 zł |
Opony letnie 225/40R19 93Y SportContact 7 Continental 2024 | 761 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental SportContact 7 225/40 R19 93Y
Ceny na Continental SportContact 7 225/40 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 7 225/40 R19 93Y | od 761 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →