Літня шина Michelin Pilot Sport 4 225/40 R19 93Y
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R19 93Y 225/40 R19 93 Y 225/40 R19 93 Y RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 225/40 R19 93Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 (225/40 R19 93Y) 354369 | 932 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ( 225/40 ZR19 (93Y) XL ) | 946 zł |
Opona Michelin 225/40R19 PILOT SPORT 4 93Y XL - opony letnie 354369 | 889 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ( 225/40 ZR19 (93Y) XL ) 354369 | 935 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 225/40 R19 93Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 225/40 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R19 93Y | від 889 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 225/40 R19 93Y Run Flat | від 983 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →