Літня шина Bridgestone Turanza 6 225/40 R19 93Y
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 225/40 R19 93Y 225/40 R19 93 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 225/40 R19 93Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza 6 ( 225/40 R19 93Y XL Enliten / EV ) 26022 | 851 zł |
Bridgestone Turanza 6 (225/40 R19 93Y) 26022 | 809 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 225/40 R19 93Y XL Enliten / EV ) | 862 zł |
Opona Bridgestone 225/40R19 Turanza 6 XL MFS Enliten 93Y - opony letnie 26 | 736 zł |
Bridgestone Turanza 6 (225/40 R19 93Y) 27263 | 994 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 225/40 R19 93Y
Ціни на Bridgestone Turanza 6 225/40 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 225/40 R19 93Y | від 736 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →