Opona letnia Bridgestone Turanza 6 225/40 R19 93Y
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza 6 225/40 R19 93Y 225/40 R19 93 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza 6 225/40 R19 93Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza 6 ( 225/40 R19 93Y XL Enliten / EV ) 26022 | 851 zł |
Bridgestone Turanza 6 (225/40 R19 93Y) 26022 | 809 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 225/40 R19 93Y XL Enliten / EV ) | 862 zł |
Opona Bridgestone 225/40R19 Turanza 6 XL MFS Enliten 93Y - opony letnie 26 | 736 zł |
Bridgestone Turanza 6 (225/40 R19 93Y) 27263 | 994 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza 6 225/40 R19 93Y
Ceny na Bridgestone Turanza 6 225/40 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 225/40 R19 93Y | od 736 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →